نمایش 1–30 از 139 نتیجه

برند کانن (canon)

شرکت ژاپنی کانن در زمینه تولید انواع دوربین و سایر تجهیزات مربوط به عکاسی و تصویربرداری، دستگاه‌های فتوکپی، پرینتر و تجهیزات تصویربرداری پزشکی فعال است. شرکت کانن یکی از پیش‌گامان صنعت الکترونیک و خصوصا الکترونیک نوری (اپتیک) بوده است که با انواع محصولات خود توانست بار دیگر نام برندهای ژاپنی را بر سر زبان‌ها بیندازد. تاریخچه‌ی پر از نوآوری این برند ژاپن، آن‌ها را به فرمانروایی در بسیاری از حوزه‌های فعالیت، تبدیل کرده است.

بخش اعظمی از فعالیت‌های شرکت کانن هنوز در ژاپن انجام می‌شود اما این شرکت مراکز تولیدی و شعبه‌های مدیریتی متعددی در کشورهایی مانند آمریکا، آلمان، فرانسه، تایوان، چین، مالزی، تایلند، کره‌جنوبی و ویتنام دارد.

شرکت کانن چه محصولاتی تولید می‌کند؟

کانن از برندهای بزرگ تولید کننده انواع دوربین دیجیتال، دوربین‌های شکاری، دوربین‌های کامپکت، دوربین‌های SLR و تجهیزات مربوط به فیلمبرداری است. در زمینه تولید تجهیزات اداری هم می‌توان به پرینترهای خانگی، اسکنر، پرینترهای اداری بزرگ در مدل‌های رنگی و سیاه و سفید به همراه نرم افزارهای مربوط، لوازم جانبی آن‌ها از جمله کارتریج، اشاره کرد. در زمینه محصولات پزشکی و اپتیک هم می‌توان به محصولاتی مانند دستگاه‌های مربوط به معاینه چشم، اشعه ایکس، انواع لنزها، تجهیزات مربوط به نمایشگر، اسکنرهای میکروفیلم دیجیتال و … اشاره کرد.

مصرف کنندگان محصولات کانن چه کسانی هستند؟

کانن دارای دو دسته محصول است، یک دسته دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و دسته دیگر ماشین های اداری که شامل انواع پرینتر، چاپگر، دستگاه کپی و لوازم جانبی آن‌ها است، بنابراین تمام کسانی که اهل عکاسی و فیلمبرداری هستند و افرادی که نیاز به داشتن یک پرینتر با کیفیت هستند می‌توانند محصولات کانن را تهیه کنند.

چگونه از هزار مارکت محصولات کانن را خریداری کنیم؟

فروشگاه اینترنتی هزار مارکت، انواع محصولات را به صورت دسته بندی شده در سایت قرار داده است که با انتخاب هر دسته می‌توانید برندهای مختلف از آن محصول را ببینید. فروشگاه اینترنتی هزار مارکت محصولات مختلف برند کانن را عرضه می‌کند. در هزار مارکت می‌توانید بر اساس نیاز و بودجه‌ای که دارید محصولات را فیلتر کنید و کالای مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید.